GÜNCEL

MALKARA BELEDİYE AKADEMİSİ OLARAK ÜNİVERSİTE HAYALLERİNİN PEŞİNDE KOŞAN ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Malkara Belediye Akademisi’nin üniversite hayallerinin peşinde koşan öğrencilere destek olmak için düzenlediği üniversite hazırlık kursları,  30 Eylül 2019 Pazartesi günü Malkara Belediye Akademisi Binasında başladı.

Malkara Belediye Akademisi’nin “Hayat Boyu Öğrenme” sloganıyla üniversite adaylarına ücretsiz olarak düzenlediği kurslarda Matematik, Kimya, Fizik, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Edebiyat ve Geometri dersleri alanında uzman eğitmenler tarafından öğrencilere veriliyor.

Her zaman eğitimin destekçisi olduklarını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “ Öğrencilerimizin üniversite sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak için Belediye Akademisi bünyesinde üniversite hazırlık kursları düzenliyoruz. Üniversiteye hazırlanmak isteyen tüm öğrencilerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz bu kurslardan faydalanabilirler. Üniversite hayalleri peşinde koşan öğrencilerimizi geleceklerine yön verecek sınavlara alanında uzman eğitmenlerden destek alarak hazırlıyoruz.

Belediye Akademisi Üniversite Hazırlık Kursları Öğrenciler Tarafından İlgi Görüyor

Belediye Akademimizde üniversite hazırlık kurslarımız 30 Eylül 2019 tarihinde başladı. Başlayan kurslarımıza kayıtlarımız halen devam ediyor. Kurslarımıza kayıt olmak isteyen öğrencilerimiz Belediye Akademimize giderek başvurularını yapabilirler. İlçemizdeki gençlerin başarılı olmasına yardımcı olmak ve onların başarılı olduklarını görmek bizleri de gururlandırır. En iyi yatırım eğitime yapılan yatırımdır. Tüm öğrencilerimize girecekleri sınavlarda başarılar diliyorum.” dedi.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü